Muzeum Kultury Kurpiowskiej

Potańcówka z Warszawską Orkiestrą Sentymentalną

4 stycznia 2018

Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce zaprasza serdecznie na potańcówkę, która odbędzie się 27 stycznia 2018 r. w budynku muzeum przy placu gen. J. Bema  8. Do tańca porwie nas Warszawska Orkiestra Sentymentalna. Początek wydarzenia godz. 19.00.

Warszawska Orkiestra Sentymentalna to zespół rozsmakowany w dawnych melodiach polskiej przedwojennej rewii i kabaretu. Piosenki i pieśni z repertuaru Adama Astona, Wiery Gran czy Mieczysława Fogga, aranżacje Henryka Warsa i Rostworowskiego, wykonania orkiestr Golda i Petersburskiego, Karasińskiego i Kataszka, nieustannie nas inspirują. Wzruszające walce, namiętne tanga, skoczne polki, porywające foxtroty, rumby i slow-foxy – wybieramy to co najlepsze wśród bogactwa sceny i ekranu dwudziestolecia i czasów powojennych, i wykonujemy zachowując styl i ponadczasowy urok tych melodii oraz dodając im odrobinę współczesnej wrażliwości muzycznej.

Informacja ze strony zespołu:  http://orkiestrasentymentalna.pl

Będziemy bawić się przy repertuarze opartym na muzyce okresu dwudziestolecia międzywojennego. W związku z tym zachęcamy do przygotowania strojów inspirowanych tą epoką. W trakcie imprezy odbędzie się konkurs na najlepszy strój.

Warszawskiej Orkiestrze Sentymentalnej towarzyszyć będzie DJ Envee - znany artysta i współtwórca uznanego kolektywu muzycznego Niewinni Czarodzieje, który w swojej karierze współpracował z takimi wykonawcami jak Andrzej SmolikReni JusisNatalia KukulskaMaria PeszekŁona i Webber.

Uczestnicy imprezy będą mogli posilić się przy bufecie, w którym czekać będą napoje i smakołyki.

Liczba miejsc ograniczona, wstęp po zakupie biletu.

Cena biletu: 10 zł od osoby.

Przedsprzedaż biletów rozpoczyna się w poniedziałek 22 stycznia 2018 r. w budynku muzeum przy placu gen. J. Bema.

Serdecznie zapraszamy

 

Organizatorzy:

Starostwo Powiatowe w Ostrołęce

 

Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce

Galeria

  • Powiększ zdjęcie