Jesteś tutaj: Start / MKK / Struktura MKK

Struktura MKK

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Dyrektor Muzeum

Maria Samsel

e-mail: dyrektor@muzeum-ostroleka.art.pl

 

Wicedyrektor Muzeum

Barbara Kalinowska

e-mail:  b.kalinowska@muzeum.ostroleka.pl

 

Sekretariat

Bożena Żebrowska

e-mail:  biuro@muzeum.ostroleka.pl

tel.: 29 764 54 43 w. 31

fax 29 764 35 00

 

Dział Historyczno-Artystyczny

Joanna Zyśk - kierownik działu

e-mail:  historia2@muzeum-ostroleka.art.pl

Pracownicy:

Magdalena Majkowska

e-mail:  historia4@muzeum.ostroleka.pl

Aneta Żebrowska

e-mail:  historia3@muzeum.ostroleka.pl

tel.: 29 764 54 43  w. 35

 

Dział Etnograficzny

e-mail:  etnografia@muzeum-ostroleka.art.pl

Pracownicy:

Paulina Hoffman

e-mail: p.hoffman@muzeum.ostroleka.pl

tel.: 29 764 54 43  w. 36

Maria Kulczyk

e-mail: m.kulczyk@muzeum.ostroleka.pl

Marek Kostawski - starszy konserwator

e-mail: m.kostawski@muzeum.ostroleka.pl

 

Dział Edukacji i Promocji

Grażyna Talarek - kierownik działu

e-mail:  g.talarek@muzeum.ostroleka.pl

Pracownicy:

Agnieszka Kowalewska

Beata Romanowska

Martyna Czerepska

e-mail: edukacja@muzeum-ostroleka.art.pl

tel.: 29 764 54 43  w. 43

Krzysztof Augustyniak

e-mail: k.augustyniak@muzeum.ostroleka.pl

Hanna Szałaj

Anna Mileńska

 

Biblioteka:

Monika Trzcińska

e-mail: biblioteka@muzeum-ostroleka.art.pl

Anna Osipińska

e-mail: a.osipinska@muzeum.ostroleka.pl

tel.: 29 764 17 56

 

Pracownia plastyczna:

Magdalena Krystianiak

tel.: 29 764 54 43 w. 41

e-mail: pracowniaprojektowa@muzeum.ostroleka.pl

 

Dział Administracji

Iwona Gałązka - kierownik działu

e-mail:  admin@muzeum-ostroleka.art.pl

tel.: 29 764 54 43 w. 38

Pracownicy:

Marianna Orzoł

Wiesław Duszak

Mariusz Macioch

Ewa Kowalewska

Elżbieta Macierakowska

Michalina Krajewska

e-mail: m.krajewska@muzeum.ostroleka.pl

tel. 29 764 54 43 w. 41

Andrzej Wiśniewski - informatyk

 

Dział Finansowo-Księgowy

Elżbieta Żerańska - główny księgowy

Grażyna Krukowska

e-mail:  finanse@muzeum-ostroleka.art.pl

tel.: 29 764 54 43 w. 37

tel.: 29 764 81 74

 

Pomnik Mauzoleum

Pracownicy:

Sebastian Kamiński

Łukasz Bednarczyk

Marianna Śniadach

Andrzej Żebrowski

Anna Rochaczewska

Andrzej Głażewski

Bogdan Orzoł

e-mail: fort@muzeum.ostroleka.pl

tel.: 29 772 10 24

 

Oddział: Zagroda Kurpiowska w Kadzidle

Adam Bakuła - kierownik oddziału

Pracownicy:

Wiesława Bogdańska

Marek Lemański

Jan Bogdański

Tadeusz Marchewka

Piotr Wiśnicki

e-mail: zagroda.kurpiowska@poczta.onet.pl

tel.: 29 761 82 00