Poprzednie spotkanie z cyklu „Etnodizajn po kurpiowsku” odbyło się pod hasłem „Zachwyceni! Zakręceni! Zakwieceni!”. W ramach zajęć można było wykonać różnorodne kwiaty z bibuły.
Kolejne zajęcia już 19 lipca 2020 r. (niedziela). Tym razem hasłem przewodnim będzie „Firanecka do okienecka”.



