Za nami jubileuszowa Noc Muzeów

Za nami jubileuszowa Noc Muzeów

Złoty jubileusz obchodzi się tylko raz, a więc nasza tegoroczna Noc Muzeów musiała być wyjątkowa. Złoto i skarby można było spotkać wszędzie, we wszystkich zakątkach

Zaproszenie na konferencję

Zaproszenie na konferencję

 

 

Prezes Ostrołęckiego Towarzystwa Naukowego im. Adama Chętnika
zapraszana konferencję naukową

Adam Chętnik – badacz pogranicza

28 maja 2025 roku