15 września, w ramach wydarzeń jubileuszowych 50-lecia Muzeum Kultury Kurpiowskiej, po raz pierwszy światło dzienne ujrzała wystawa „Zielono nam”. Od wczoraj ekspozycja jest
Z całego serca dziękujemy wszystkim uczestnikom jubileuszu 50-lecia Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce za życzenia, gratulacje i słowa uznania, także za te nadesłane. Dzięki Wam ten
Z przyjemnością ogłaszamy konkurs na pracę plastyczną „Ale Muzeum!”. Konkurs jest skierowany do rodzin, które odwiedzają nasze Muzeum. Polega on na stworzeniu wspólnej pracy plastycznej,
6 września 2025 roku w Centrum Sztuki w zespole dworsko-parkowym w Błędowie koło Grójca odbyła się uroczystość upamiętniająca sukces polskich artystów na Międzynarodowej Wystawie
Województwo Mazowieckie ogłosiło XV edycję konkursu „Mazowieckie Barwy Wolontariatu”. Celem jest nagrodzenie Wolontariuszy, liderów społecznych za ich działalność na rzecz województwa mazowieckiego