„Kulturalna szkoła na Mazowszu”

Szanowni Państwo,
miło nam poinformować, że Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce przyłączyło się do Programu „Kulturalna szkoła na Mazowszu” zainicjowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Program kierowany jest do grup szkolnych z terenu województwa mazowieckiego. W ramach programu w dniach od 16 maja do 31 grudnia 2022 roku zorganizowane grupy szkolne mogą skorzystać naszej oferty wystaw oraz lekcji muzealnych za jedyne 1 zł brutto od osoby. Warunkiem skorzystania z Programu jest złożenie przez szkołę wypełnionego zgłoszenia w formie papierowej i/lub elektronicznej.

Uwaga!
Przed wypełnieniem formularza należy uzgodnić z Działem Edukacji i Promocji MKK termin i cel wizyty (zwiedzanie i/lub lekcja i/lub warsztaty). Pracownicy działu są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w  godz. 8.00–16.00 pod numerem tel. 29 764 54 43 wew. 43.

Program i formularz: pobierz

Wypełniony formularz należy przesłać na adres Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce, plac gen. J. Bema 8, 07-410 Ostrołęka lub na adres e-mail: rezerwacja@muzeum.ostroleka.pl

Serdecznie zapraszamy!