Film animowany do wystawy stałej „Ostrołęka. 6 x Narew”

Wystawę stałą „Ostrołęka. 6 x Narew” już zapewne wielu z Was zwiedziło. Ale, jeśli zawitacie w progi muzeum ponownie, warto obejrzeć ją jeszcze raz. Jeśli jeszcze nie byliście w muzeum, to serdecznie zapraszamy. Dodaliśmy do wystawy interesujący element – film animowany, w którym oddaliśmy głos Narwi. To ona opowiada o tym, jak nas postrzega i postrzegała przez lata, całe stulecia. Jeśli dotychczas nie bardzo polubiliście Ostrołękę, to po obejrzeniu tego filmu zastanowicie się, czy jednak nie warto zmienić swojego stosunku do miasta. Animacja jest dostosowana do percepcji najmłodszych gości, ale i u starszych może wzbudzić refleksję. Film oraz zakup projektora mogliśmy zrealizować dzięki dotacji celowej Samorządu Województwa Mazowieckiego, który docenił pomysł i wsparł finansowo jego realizację. Animację wykonała gdańska firma TOFU Studio, współpraca z którą była przyjemnością. Starannie wykonany entourage do filmu to praca ostrołęczanina Radosława Jastrzębskiego, według projektu TOFU. Pięknie wykonany, spójny i syntetyczny wkład do wystawy stałej o Narwi i Ostrołęce tuż przed ważnym jubileuszem 650-lecia miasta. Wstąpcie do nas po drodze lub specjalnie się do nas wybierzcie.