Biało-czerwona. Obowiązkowo!

Uczcijmy Dzień Flagi i Święto Konstytucji 3 Maja na rodzinnej imprezie patriotycznej „Biało-czerwona. Obowiązkowo!”.
Będzie to wspaniała okazja do poszerzenia wiedzy o naszej Ojczyźnie, symbolach narodowych i ich historii, a przy tym aktywnego spędzenia czasu w gronie rodziny i przyjaciół.
Serdecznie zapraszamy w dniu 3 maja 2023 r. (środa) w godz. 10.00–15.00 do Muzeum Kultury Kurpiowskiej przy placu gen. J. Bema 8 w Ostrołęce.

W programie:
▪️ rodzinna, patriotyczno-historyczna gra przestrzenna,
▪️ karty edukacyjne,
▪️ warsztaty plastyczne: projektowanie własnej bawełnianej torby w barwach biało-czerwonych, wykonywanie kokard i breloczków z filcu, wykonywanie kwiatków z bibuły,
▪️ kawiarnia patriotyczna, w której będą serwowane słodkości w barwach biało-czerwonych,
▪️ oprawa muzyczna: pieśni patriotyczne z akcentem na utwory upamiętniające uchwalenie Konstytucji 3 Maja.

Bilet wstępu: 15 złotych od osoby.