Zapraszamy na spotkanie z dzielnym misiem

Jak co roku, gdy zbliża się listopad, a razem z nim Narodowe Święto Niepodległości, nasze myśli i serca są jeszcze bliżej Ojczyzny. Spoglądając na biało-czerwoną z dumą wspominamy bohaterów.
Listopadowe spotkanie z cyklu „Niedziela w Muzeum”, również będzie przebiegało w duchu wspomnień. Uczestnicy poznają historię pewniej niedźwiedzicy, która zdobyła serca Polaków. Nasi goście własnoręcznie uszyją sympatyczną maskotkę, za sprawą której pamięć o dzielnej „żołnierce” już nigdy nie zgaśnie.
Zapraszamy do udziału w rodzinnym spotkaniu twórczym „Niedziela w Muzeum” pod hasłem „Szyjemy dzisiaj dzielnego misia”.

Spotkanie odbędzie się 5 listopada 2023 r. o godz. 11.00.

🔹 Liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązują zapisy pod numerem tel. 29 764 54 43 wew. 43 lub poprzez e-mail: edukacja@muzeum.ostroleka.pl.
🔹 Cena: 15 zł od osoby.
🔹 Miejsce spotkania: Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce przy placu gen. J. Bema 8.