Mazowiecki Dzień Rodziny w Zagrodzie Kurpiowskiej w Kadzidle

Wczoraj w Zagrodzie Kurpiowskiej w Kadzidle odbył się Mazowiecki Dzień Rodziny. Zabawom nie było końca. Dziecięcy uśmiech i radość bez przerwy gościły na twarzach uczestników. Ponad osiemset osób spędziło niedzielne popołudnie we wspaniałej rodzinnej atmosferze. Wśród atrakcji odbywały się m.in. przejażdżki na kucykach, spotkania z alpakami, warsztaty rękodzielnicze prowadzone przez twórczynie kurpiowskie, degustacje kurpiowskich specjałów przygotowane przez Koła Gospodyń Wielskich, gry i zabawy, w tym malowanie twarzy, koło fortuny, wyścigi, tańce, dmuchane zjeżdżalnie, balonowe show w wykonaniu Patrycji Lipińskiej, a także katering dietetyczny.
Na koniec serca całych rodzin skradł gwiazdor wieczoru – Sławomir.

Organizatorem wydarzenia było Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce.

Projekt jest finansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach Budżetu Obywatelskiego Mazowsza.