Coś z niczego – decoupage na słoiczkach

Zapraszamy na pierwsze w tym sezonie wakacyjne spotkanie twórcze z cyklu „Etnodizajn po kurpiowsku”. Hasłem przewodnim będzie „Coś z niczego – decoupage na słoiczkach”. Nasi goście będą mieli okazję nauczyć się techniki decoupage oraz stworzyć własne, unikalne dekoracje na słoiczkach z wykorzystaniem elementów wycinanki kurpiowskiej. Pokażemy jak zwykły, szklany słoik można zamienić w oryginalny pojemnik do przechowywania różnych przedmiotów. Taka autorska dekoracja znajdzie zastosowanie w każdym wnętrzu.

Spotkanie odbędzie się 14 lipca 2024 r. (niedziela) w godz. 11.00-15.00 w Muzeum Kultury Kurpiowskiej przy Placu gen. Józefa Bema 8 w Ostrołęce.

Obowiązują zapisy pod numerem tel. 29 764 54 43 wew. 43. Liczba miejsc jest ograniczona.

Opłata 15 zł od osoby.

Zapraszamy!