Prosimy o wypełnienie ankiety

Szanowni Państwo!
Niebawem Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce planuje zrealizowanie projektu „Zapisane w przedmiotach. Repozytorium Kurpiów i Ostrołęczan jako element zwiększenia dostępności dziedzictwa regionu”. Projekt będzie miał na celu modernizację zasobów Muzeum, tak aby zwiększyć możliwość aktywnego uczestnictwa mieszkańców Ostrołęki oraz regionu Kurpiowskiej Puszczy Zielonej i Białej w kulturze i w życiu społecznym.
W wyniku realizacji projektu powstanie nowoczesna infrastruktura kultury – odpowiadająca na potrzeby współczesnych odbiorców, zapewniająca komfortowe i bezpieczne warunki korzystania z oferty edukacyjnej, sprzyjająca włączeniu społecznemu i edukacji kulturalnej, a także eliminację barier w dostępie do kultury dla osób ze szczególnymi potrzebami.
Nasz projekt przyczyni się do zachowania i popularyzacji dziedzictwa kulturowego regionu i miasta – poprzez digitalizację, a następnie udostępnienie cennych archiwalnych zasobów osób prywatnych, stowarzyszeń i instytucji.

W związku z tym uprzejmie prosimy Państwa o poświęcenie 5-10 minut na wypełnienie ankiety badawczej, która umożliwi nam określenie obecnego i przyszłego zapotrzebowania na działania podejmowane przez Muzeum, w tym bezpośrednio związane z planowanym do realizacji projektem „Zapisane w przedmiotach. Repozytorium Kurpiów i Ostrołęczan jako element zwiększenia dostępności dziedzictwa regionu”.

Ankieta ma charakter anonimowy, a pozyskane dane będą wykorzystane wyłącznie w sposób zbiorczy, uniemożliwiający identyfikację poszczególnych odpowiedzi i respondentów.

W przypadku pytań, wątpliwości dotyczących ankiety badawczej prosimy o kontakt:
e-mail: biuro@wroconsult.pl

Link do ankiety: https://forms.office.com/e/qHVMuBeKAV