WYKONANIE DOKUMENTACJI APLIKACYJNEJ DO PROJEKTU PN.: „ZAPISANE W PRZEDMIOTACH. REPOZYTORIUM KURPIÓW I OSTROŁĘCZAN JAKO ELEMENT ZWIĘKSZENIA DOSTĘPNOŚCI DZIEDZICTWA REGIONU

Zadanie zrealizowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego

Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce zrealizowało zadanie pn.: Wykonanie dokumentacji aplikacyjnej do Projektu pn.: „Zapisane w przedmiotach. Repozytorium Kurpiów i Ostrołęczan jako element zwiększenia dostępności dziedzictwa regionu”

Zadanie zrealizowano przy pomocy dotacji celowej z budżetu Województwa Mazowieckiego na podstawie zawartej umowy nr W/UMWM-UU/UM/NW/6229/2024 ze zm.
„Zapisane w przedmiotach. Repozytorium Kurpiów i Ostrołęczan jako element zwiększenia dostępności dziedzictwa regionu – dokumentacja aplikacyjna”

Kwota dotacji 36 900,00 zł

Koszt realizacji zadania 36 900,00 zł