Zaproszenie na wernisaż wystawy pt. „Radosław Nowakowski – W KRAINIE WOLNYCH KSIĄŻEK. Książka autorska, artystyczna i LiBeratura”.

Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce zaprasza na wernisaż wystawy pt. „Radosław Nowakowski – W KRAINIE WOLNYCH KSIĄŻEK. Książka autorska, artystyczna i LiBeratura”.
Wystawa zaprezentuje twórczość Radosława Nowakowskiego – pisarza, projektanta książek, tłumacza, bębniarza grającego z zespołem Osjan, autora cyklu „Nieopisanie świata”. W ramach ekspozycji będzie można zobaczyć m.in. książkę pt. „Ulica Sienkiewicza w Kielcach”, która po rozłożeniu mierzy ponad 10 m długości.

Termin wydarzenia: 23 stycznia 2020 r. (czwartek), godz. 14:00
Miejsce wydarzenia: Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce przy placu gen. J. Bema 8

Wystawę będzie można oglądać w okresie 23.01.2020 r. – 15.04.2020 r.