Tegoroczne ferie w muzeum dobiegły końca

Drugi tydzień ferii pn. „Sekrety mojej książki” dobiegł końca. W piątek kolejni uczestnicy zajęć ukończyli swoje lapbooki inspirowane wystawą czasową pt. „Radosław Nowakowski – W KRAINIE WOLNYCH KSIĄŻEK. Książka autorska, artystyczna i LiBeratura”. Każdego dnia dzieci skrupulatnie tworzyły swoje książki, rozbudowując je o kolejną zawartość. W tych wspaniałych, barwnych dziełach znalazł się przepis na przepyszne pierniczki, jak również pamiątkowa fotografia z „duszkiem łakomczuszkiem” oraz wiele innych, ciekawych informacji zdobytych w trakcie zwiedzania muzealnych wystaw, zajęć w pracowni plastycznej oraz gier i zabaw. Tym samym zakończyliśmy tegoroczne ferie w Muzeum. Serdecznie dziękujemy i zapraszamy ponownie!