Książka autorstwa prof. Norberta Kasparka pt. „Dni przełomu powstania listopadowego. Bitwa pod Ostrołęką (26 maja 1831)” została wyróżniona

Jest nam miło poinformować, że książka autorstwa prof. Norberta Kasparka pt. „Dni przełomu powstania listopadowego. Bitwa pod Ostrołęką (26 maja 1831)”, której drugie wydanie ukazało się w 2019 roku, jako 4. tom serii muzealnej Militaria Masoviensia, została wyróżniona w 25. edycji Nagrody im. prof. Jerzego Skowronka. Współwydawcą pracy jest Ostrołęckie Towarzystwo Naukowe im. A. Chętnika. Organizatorem tego prestiżowego i ważnego dla historyków konkursu jest redakcja „Magazynu Literackiego KSIĄŻKI”, a jej jury składa się z przyjaciół i uczniów znakomitego historyka XIX wieku. Serdecznie gratulujemy laureatom i wyróżnionym.