Uroczysta gala wręczenia nagród w XV edycji konkursu „Mazowieckie Zdarzenia Muzealne – Wierzba”

Ze 130 zgłoszonych inicjatyw do XV edycji konkursu „Mazowieckie Zdarzenia Muzealne – Wierzba”, kapituła konkursowa nagrodziła 27 i wyróżniła 13 projektów. Wśród laureatów znalazły się dwie propozycje Muzeum Kultury Kurpiowskiej: Muzeum zajęło II miejsce w kategorii „Najlepszy projekt otwarty” za historyczną grę miejską „Ostrołęcki bedeker czyli Wrota Czasu” oraz zdobyło III nagrodę w kategorii „Najlepszy projekt edukacyjny” za projekt pt. Rodzinne pikniki edukacyjne „Z małą walizką w wielki świat”.
Wczoraj w Państwowym Muzeum Etnograficznym w Warszawie podczas uroczystej gali nasza delegacja odebrała nagrody z rąk Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika oraz Wicemarszałka Wiesława Raboszuka.

Dziękujemy serdecznie.