Chór „O! La La!” wystąpi w tężni

Zapraszamy na koncert naszego muzealnego chóru „O! La La!”, który tym razem wystąpi dla Państwa w tężni! Chór pod kierownictwem znakomitego akordeonisty Roberta Lipki zaprezentuje repertuar, w którym pojawią się m.in. dawne polskie szlagiery, jak również te mniej znane utwory dwudziestolecia międzywojennego.

Chór „O! La la!” powstał wiosną 2016 roku. Tworzą go ludzie, których łączy zamiłowanie do śpiewu, bez względu na profesjonalne umiejętności czy wykształcenie muzyczne. Od początku zastosowano formułę wspólnego śpiewania, co pozwala przełamać tremę i czerpać radość z realizowania pasji jaką jest śpiew. Nasi artyści regularnie uczestniczą w comiesięcznych spotkaniach w Muzeum Kultury Kurpiowskiej stale podnosząc umiejętności wokalne i koncertują przy okazji różnych wydarzeń muzealnych.

Termin: 16 lipca 2023 r. (niedziela), godz. 19.00.
Miejsce: tężnia solankowa w Rzekuniu.
Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!