Warsztaty patriotyczne „Barwy Niepodległej”

W ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości zapraszamy do uczestnictwa w warsztatach patriotycznych dla dzieci i dorosłych „Barwy Niepodległej”, które odbędą się w 11 listopada 2023 r. (sobota) w godz. 10.00–14.00. Na warsztatach wspólnie wykonamy flagi, stroiki, broszki, kokardy narodowe, bransoletki, makramowe listki, a wszystko to w narodowych barwach. Zagramy w grę patriotyczną, nauczymy się śpiewać hymn (o godz. 12.00 odśpiewamy go wspólnie), ułożymy puzzle z herbem Ostrołęki i rozwiążemy patriotyczne karty edukacyjne. Tradycyjnie mamy coś dla lubiących słodkości – w „Herbaciarni u Ziuka” będzie można skosztować biało-czerwonych galaretek, a popijając ulubiony napój marszałka przenieść się do świata wspomnień oglądając projekcję z muzealnych wydarzeń.

Cena: 15 zł od osoby.

Miejsce: Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce przy placu gen. J. Bema 8.

Na to wydarzenie nie są wymagane zapisy. Serdecznie zapraszamy.