Podsumowano projekt „Konserwacja obrazu Karola Malankiewicza pt. Bitwa pod Ostrołęką 26 maja 1831 r.”

Dzisiaj w Muzeum Kultury Kurpiowskiej odbyła się konferencja, podczas której podsumowano projekt „Konserwacja obrazu Karola Malankiewicza pt. Bitwa pod Ostrołęką 26 maja 1831 r.”. Uczestnicy spotkania poznali m.in. historię obrazu, dowiedzieli się jak przebiegały działania związane z realizacją projektu oraz jak wyglądał proces zabezpieczenia dzieła sztuki.

Projekt „Konserwacja obrazu Karola Malankiewicza pt. Bitwa pod Ostrołęką 26 maja 1831 r.” dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego oraz ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

logo Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego    Logo MKK