Świąteczne pudełeczka i niezwykłe historie i tajemniczy goście na niedzielnym spotkaniu w Muzeum

Oj, działo się wczoraj… „Zmyślaki ostrołęckie” miały swoją premierę – goście obejrzeli teatrzyk i poznali ostrołęckie historie (prawdziwe i te odrobinkę zmyślone). Na koniec czekała niespodzianka – jakież było zaskoczenie, gdy znany i lubiany Duch Miasta spotkał się ze św. Mikołajem.
Radości nie było końca, a muzealne piwnice rozbrzmiewały dziecięcym gwarem i śmiechem.

Tuż obok, w pracowni etnodizajnu, odbywało się rodzinne spotkanie twórcze z cyklu „Niedziela w Muzeum”, w ramach którego zdobiliśmy lśniące, świąteczne pudełeczka.

Dziękujemy za wspólnie spędzony niedzielny czas.