Program „Wsparcie osób z niepełnosprawnościami na Mazowszu” został przedłużony do końca 2024 roku

Miło nam poinformować, że uchwałą Zarządu Województwa Mazowieckiego program „Wsparcie osób z niepełnosprawnościami na Mazowszu” został przedłużony do końca 2024 roku. Dzięki programowi osoby z niepełnosprawnościami i ich opiekunowie będący mieszkańcami województwa mazowieckiego mogą skorzystać z oferty instytucji kultury na Mazowszu za jedyne 1 zł brutto od osoby, niezależnie od zakresu wybranej oferty podczas jednej wizyty w instytucji kultury.

W celu skorzystania z oferty na preferencyjnych warunkach konieczne jest okazanie przez osobę z niepełnosprawnościami ważnej legitymacji osoby niepełnosprawnej oraz wypełnienie oświadczenia o miejscu zamieszkania w miejscowości na terenie województwa mazowieckiego, zarówno przez osobę z niepełnosprawnościami jak i jej opiekuna. Oferta skierowana jest do osób będących mieszkańcami województwa mazowieckiego.

Uwaga!
Do udziału w programie nie są uprawnione osoby posiadające orzeczenie wydane przez ZUS, KRUS, MON, MSWiA, a także dzieci posiadające orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.
Do udziału w programie nie uprawnia okazanie legitymacji wydanej ZUS, KRUS, MON, MSWiA w związku z orzeczeniem rentowym.

Przed skorzystaniem z programu należy zapoznać się z ofertą Muzeum oraz skontaktować z instytucją w celu uzyskania potwierdzenia dostępności oferty pod kątem indywidulanych potrzeb. Prosimy o kontakt pod numer tel. 29 764 54 43 lub poprzez e-mail na adres edukacja@muzeum.ostroleka.pl.

Załączniki do pobrania:

Program „Wsparcie osób z niepełnosprawnościami na Mazowszu”
Oświadczenie o miejscu zamieszkania w miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz klauzula informacyjna