Chór „O! La La!” wystąpił w rzekuńskiej tężni

Wczoraj (21 lipca 2024 r.) na terenie tężni solankowej w Rzekuniu odbył się koncert muzealnego chóru „O! La La!” pod kierownictwem Roberta Lipki. Wydarzenie przyciągnęło licznych miłośników dobrej muzyki, którzy mogli delektować się wspaniałymi brzmieniami w wyjątkowym klimacie. Szczególna atmosfera tężni, naturalne właściwości solankowe, stworzyły niezapomniane wrażenia, potęgując przyjemność słuchania świetnych utworów.

Chór zaprezentował bogaty repertuar, w którym znalazły się dawne szlagiery polskie, węgierskie, a także kurpiowskie. Publiczność nagrodziła artystów brawami, a na bis niespodzianka – razem z chórem gościnnie zaśpiewała Apolonia Nowak!

Z chórem wystąpili muzycy:
– Robert Lipka – akordeon,
– Damian Marat – trąbka,
– Piotr Janiec – tuba,
– Robert Siwak – perkusja.

Koncert z pewnością na długo pozostanie w pamięci uczestników.

Serdecznie dziękujemy Gmina Rzekuń i Gminna Biblioteka Publiczna w Rzekuniu za profesjonalną organizację wydarzenia.