„Etnodizajn po kurpiowsku” już w najbliższą niedzielę. Zapraszamy

Zapraszamy do udziału w kolejnym twórczym spotkaniu wakacyjnym „Etnodizajn po kurpiowsku”. Najbliższe zajęcia odbędą się pod hasłem „Firanecka do okienecka i podkładecka do kubecka”. Tym razem stworzymy finezyjne firaneczki z białego papieru, jakie dawniej zdobiły okna kurpiowskich domów, a także urocze podkładeczki z filcu, doskonałe pod kubek, np. z poranną herbatą lub kawą.
Będzie to doskonała okazja, aby udoskonalić swoje artystyczne zdolności, a przy tym spędzić czas w miłej, rodzinnej atmosferze.

– Spotkanie odbędzie się 28 lipca 2024 r. (niedziela) w godz. 11.00-15.00 w Muzeum Kultury Kurpiowskiej przy Placu gen. J. Bema 8 w Ostrołęce.
– Opłata: 15 zł od osoby.
– Obowiązują zapisy pod numerem tel. 29 764 54 43 wew. 43. Liczba miejsc jest ograniczona.