Gala Wolontariatu Miejskiego Ośrodka Pomocy rodzinie w Ostrołęce

W dniu 5 grudnia 2019 r. w Muzeum Kultury Kurpiowskiej odbyła się Gala Wolontariatu Miejskiego Ośrodka Pomocy rodzinie w Ostrołęce. Podczas spotkania wyróżniono i nagrodzono najbardziej zaangażowanych wolontariuszy współpracujących z ostrołęcką placówką, którzy przez cały rok, nieustannie niosą pomoc osobom niepełnosprawnym, starszym a nawet uczniom potrzebującym wsparcia w nauce. Wyróżnienie otrzymały też dwie instytucje: Bursa Regionalna w Ostrołęce oraz Stowarzyszenie MONAR, które przez cały rok współpracują z MOPR w ramach programu „Pomóż innym zostając wolontariuszem”. Wyróżnionym gratulowali: wiceprezydent Maciej Kleczkowski, wiceprzewodniczący Rady Miasta Stanisław Szatanek i dyrektor MOPR Elżbieta Mierzejewska-Nicewicz. Organizatorzy podziękowali przedstawicielom Muzeum za pomoc w przygotowaniu uroczystości.