Remont dachu i poddasza

Z przyjemnością informujemy, iż Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce otrzymało ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego dotację celową na realizację zadania „Remont dachu i poddasza” w wysokości 365 246,00 zł.

W ramach zadania wykonany zostanie remont dachu i poddasza budynku muzeum przy placu gen. J. Bema 8. Wymienione zostanie pokrycie dachowe, elementy więźby dachowej oraz okna. W pomieszczeniach zlokalizowanych na poddaszu przesunięta zostanie ściana działowa. Ponadto wymieniona zostanie posadzka, stolarka drzwiowa oraz instalacja elektryczna.

Dzięki wspomnianym działaniom w połączeniu z pracami prowadzonymi w ramach projektu Per causam ad animi w budynku przy placu gen. J. Bema 9 Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce otrzyma siedzibę godną nowoczesnej instytucji muzealnej.