Konkurs fotograficzny pod hasłem „Ciekawe miejsca Ostrołęki i okolic Powiatu w obiektywie”

II Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Toniego Halika w Ostrołęce zorganizowało konkurs pod hasłem „Ciekawe miejsca Ostrołęki i okolic Powiatu w obiektywie”. Współorganizatorem i patronem zostali: Starostwo Ostrołęckie oraz Muzeum Kultury Kurpiowskiej. Patronat medialny Redakcja eOstrołęka. Udział w nim wziąć mogą zarówno dorośli jak i dzieci w wieku od 7 lat. Celem konkursu jest m.in. zarejestrowanie uroków miasta i okolic, ostrołęckiej przyrody i architektury a także mieszkańców (jako społeczeństwa i ich działania, uwrażliwienie społeczności lokalnej na piękno przyrody i architektury, zachęcenie do poznawania okolicznych terenów.

Jury konkursowe będzie miało niełatwe zadanie. Spośród nadesłanych na konkurs prac jurorzy będą musieli wyłonić fotografie najlepiej odzwierciedlające piękno Ostrołęki i okolic w sposób promujący walory architektoniczne i przyrodnicze zarówno miasta jak i powiatu.

Konkurs dedykowany jest do dzieci i młodzieży oraz dorosłych mieszkańców Ostrołęki i okolic. Fotografie zgłoszone do konkursu muszą być wykonane w naszym mieście lub najbliższej okolicy i nie mogą być wcześniej nagradzane w jakichkolwiek konkursach.

Regulamin do pobrania: PDF