Pożegnanie z wystawą jubileuszową w naszym muzeum

Serdecznie zapraszamy na finisaż wystawy „Od włoskich bufetów po ebay kolekcjonerów, czyli muzeum po drodze”, który odbędzie się 13 grudnia o godzinie 16 Muzeum Kultury Kurpiowskiej, przy placugen. Józefa Bema 8. W programie imprezy przewidziano:

– podsumowanie projektu „Od włoskich bufetów po ebay kolekcjonerów, czyli muzeum po drodze” finansowanego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach programu: Dziedzictwo kulturowe, priorytet „Wspieranie działań muzealnych” oraz Samorząd Województwa Mazowieckiego.

– wystawę prac pokonkursowych zgłoszonych do Powiatowego Konkursu Plastyczno-Literackiego „Zaczyna się niewinnie. Mali kolekcjonerzy”.

– losowanie nagród dla operatorów – uczestników akcji krótkofalarskiejHF40MKK.

– oprowadzanie kuratorskie po wystawie.

Zakończenie wystawy „Od włoskich bufetów po ebay kolekcjonerów, czyli muzeum po drodze” to gratka dla miłośników historii i kultury regionalnej oraz doskonały powód, by wybrać się doMuzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce.