Kolejna odsłona koncertu „Baczyński 100”

W związku z przypadającą w tym roku setną rocznicą urodzin Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Samorząd Województwa Mazowieckiego wraz z Płockim Ośrodkiem Kultury i Sztuki im. Franciszki i Stefana Themersonów zapraszają na drugi już koncert pn. „Baczyński 100”.

Widowisko przedstawiać będzie dwa etapy życia Baczyńskiego: okres młodości oraz okres okupacji. Utwory poety przedstawią: Grażyna Barszczewska, Jerzy Schejbal, Katarzyna Herman, Mariusz Bonaszewski, Karolina Gorczyca i Piotr Bajtlik. Specjalnie skomponowaną muzykę na to wydarzenie wykona Trio Jazzowe Włodka Pawlika. Całość wyreżyseruje Tomasz Man. Wydarzenie ma na celu upamiętnienie dorobku Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w 100. rocznicę urodzin poety.

Koncert odbędzie się 26 września 2021 r. o godz. 18.00 w Amfiteatrze Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki im. Franciszki i Stefana Themersonów.

Wstęp jest bezpłatny.