Promocja książki „Losy potomków Pajewskich i Piotrowskich właścicieli majątku Łazek koło Ostrołęki”

Dzisiaj pośród dzieł sztuki spotkaliśmy się z autorką książki „Losy potomków Pajewskich i Piotrowskich właścicieli majątku Łazek koło Ostrołęki”. Pani Bożena Drygas opowiedziała o kulisach powstania publikacji oraz przybliżyła nam losy swoich przodków (żyjących w czasach niezwykle trudnych dla Polaków), które dokładniej opisuje w swojej książce. Autorka uświadomiła nam jak bardzo potrzebne jest pielęgnowanie pamięci o korzeniach, ważnych dla rodziny chwilach, datach. Po spotkaniu goście mogli otrzymać imienną dedykację.

Wydawcą książki jest Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce.
Publikację można nabyć w naszym muzealnym sklepiku w cenie 12 zł. Gorąco polecamy.