Bieg rodzinny „Od kapliczki do kapliczki”

Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce zaprasza do wzięcia udziału w biegu rodzinnym pn. „Od kapliczki do kapliczki”, który odbędzie się 27 sierpnia 2016 o godzinie 12.00.

Po zakończeniu biegu, w siedzibie Muzeum Kultury Kurpiowskiej przy pl. J. Bema 8, odbędzie się koncert Zespołu Magdy Anioł.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Bieg rodzinny „Od kapliczki do kapliczki” jest propozycją dla rodzin pochodzącym z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. Organizatorzy mają na celu zmotywowanie Ostrołęczan i mieszkańców regionu do aktywności fizycznej, integracji (w biegu mogą wziąć również osoby z ograniczoną sprawnością ruchu, poruszające się o kulach, na wózkach i rodzice lub opiekunowie z dziećmi w wózkach) oraz nauki poprzez zabawę. Dla uczestników, którzy w określonym przez organizatora terminie zgłoszą swój akces, przewidziano niespodzianki.

Data: 27 sierpnia 2016 r.

Czas: 12.00

Start: plaża miejska

Meta: plac gen. J. Bema

Rejestracja uczestników do 26.08.2016 r.: tel. 29 764 54 43 wew. 35; e-mail: historia4@muzeum.ostroleka.pl

Wydarzenie realizowane w ramach projektu „Zwykli niezwykli. Kult świętych w diecezji łomżyńskiej” finansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Samorząd Województwa Mazowieckiego oraz Starostwo Powiatowe w Ostrołęce.