Konsultacje społeczne w sprawie projektu „Zapisane w przedmiotach. Repozytorium Kurpiów i Ostrołęczan jako element zwiększenia dostępności dziedzictwa regionu”

Muzeum Kultury Kurpiowskiej przystąpiło do sporządzenia dokumentacji aplikacyjnej projektu „Zapisane w przedmiotach. Repozytorium Kurpiów i Ostrołęczan jako element zwiększenia dostępności dziedzictwa regionu”. Projekt dotyczy budynku przy ul. Świętokrzyskiej 2 w Ostrołęce. Obejmuje modernizację, przebudowę i nadbudowę obiektu, jego wyposażenie i nadanie nowych funkcji. Opis projektu został umieszczony w załączniku do formularza. W ramach konsultacji społecznych uprzejmie prosimy o wyrażenia opinii i zgłaszanie uwag do projektu zgodnie z przyjętym trybem na załączonym formularzu do 18 września 2024 roku.

Do pobrania:
1. formularz konsultacji (docx)
2. formularz konsultacji (pdf)